Služby

Webináře Energie peněz

Aby peníze už nebyly nutnost, ale svobodná volba. Abych už nemusel/a netrpělivě vyhlížet den výplaty. Aby zmizela ta nejistota z věcí kolem peněz. Jak to dělají ti, kteří to s penězi umí? Jak to mám ve skutečnosti já? Série praktických webinářů pro lepší poznání mojí energie peněz. 

Modul 1: Kam zacílit to nejdrahocennější (čas a pozornost) 

Modul2: Totální změna programu peněz

Modul 3: Sebeocenění a sebeprezentace

Akademie Energie peněz

Série tří seminářů, které vás provedou vědomým poznáním vaší energie peněz. Objevíte a pochopíte podstatu peněžních bloků, naučíte se ovládat peněžní tok peněz, lépe si uvědomíte své vnitřní hodnoty a jejich soulad se sebou samým. Semináře Vás dovedou k udržitelnosti ve financích a spokojenosti v životě. 

Modul 1: Podstata energie peněz – Peníze pro šťastný a vyrovnaný život nikoliv život pro peníze 

Modul 2: Mocnina energie peněz – Ovládání peněz a jejich toku 

Modul 3: Podnikavost a udržitelná energie peněz – Tvorba dalších zdrojů, udržitelnost ve financích a spokojenost v životě 

Individuální konzultace a mentoring

Cítíte potřebu odhalit Vaše peněžní bloky, objevit svoji vnitřní hodnotu a najít soulad s financemi v osobním a pracovním životě. Individuální konzultace se hodí, pokud potřebujete rychlou pomoc. Připravujete se na pracovní pohovor či schůzku a nevíte, jak si říct o peníze, které si zasloužíte nebo prožíváte tíživou finanční situaci a potřebujete poradit.

Energie peněz v podnikání

Série seminářů pro všechny, kteří si chtějí vyladit své finance v podnikání. Je jedno jestli začínáte nebo máte již zajetý business. Skrz tyto semináře poznáte sílu peněz v podnikání.

Modul 1: Energie peněz v podnikání

Modul 2: Cenotvorba

Modul 3: Jak (u)hlídat peníze v podnikání

Chcete poradit?

Přečtěte si naše nejčastější dotazy. 

V měsíci květnu a červnu probíhají semináře on-line. O termínech konání informujeme v pravidelných newslettrech. Zanechte nám kontakt v kontaktním formuláři a dáme Vám včas vědět, kdy budou probíhat další semináře. 

Jednotlivé moduly na sebe navazují, ale pokud Vás zajímá jen jeden či některé z modulů, můžete se přihlásit na moduly samostatně. 

V měsíci květnu a červnu semináře probíhají pouze on-line formou. V dalších měsích připravujemeveřejné semináře v Praze a Brně.  Přihlaste se k odběru našeho newslettru a vše se včas dozvíte. 

Hlavní hybnou silou Energie peněz je Oldřich Janda