Příběh Energie peněz

Příběh Energie peněz

Peníze a my to je vztah. Vztah, který trvá a můžeme ho měnit. Podobně jako v partnerském vztahu, je to o vzájemné výměně energií. Nikomu není dobře v toxickém vztahu. Ve šťastném vztahu plném důvěry a naplnění chceme setrvat co nejdéle. Štastný vztah budujeme, pečujeme o něj a vážíme si jej. 

Již více než 20 let se pohybuji ve světě financí. Společně s mými klienty se stávám součástí jejich příběhů, naplněných snů a úspěchů. Energie peněz je mou dlouholetou součástí. Naprosto přirozeně jsem se snažil předávat mé zkušenosti a vědění o pozitivní práci s energií peněz dál.  Právě po jednom ze seminářů (bylo to o Velikonocích na bílou sobotu 2020) jsem dostal tak silnou a mohutnou zpětnou vazbu, že jsem se rozhodl připravit ucelený koncept vzdělávání, který pomáhá mým klientům uvědomit si své peněžní bloky, jak vnímají energii peněz a především jak si nastavit pozitivní vlnu energie ve vztahu k penězům. 

Ochutnejte jednu z přednášek Energie peněz, která pomáhá lidem, aby měli moc nad svými penězi, chápali podstatu a principy jejich fungování. Energie peněz je prostor pro vaše vlastní poznání a porozumění vztahům, které s penězi máme. 

O mně

Již od mládí mě to táhlo k financím. Po letech strávených v bankovnictví jsem se rozhodl jít vlastní cestou a založil firmu, která poskytuje klientům služby v oblasti řízení rizik, firemních financí a poradenství rozvoje organizací. Mým posláním je pomáhat firmám a jedincům k lepší finanční prosperitě. Svým založením tíhnu k trvalým hodnotám, podpoře rozvoje ostatních a vzájemnosti. 

Vedle své firmy se také věnuji přednáškové činnosti, své znalosti předávám dál ať už pro zahraniční studenty (College of Central Europe, CEVRO Institute) nebo tuzemské (JIC, MVŠO, Gymnázium Brno), případně v rámci vlastních odborných seminářů a workshopů (Česká asociace dul, Asociace finančních poradců, Svěřenská správa aj.). Právě tuto nárazovou přednáškovou činnost jsem se rozhodl přetavit v ucelený soubor veřejných přednášek, který inspiruje ostatní na cestě k lepší pohodě a vyrovnanosti. 

S manželkou žijeme s našimi třemi syny v Brně, kde mám své kořeny rodinné, profesní i akademické.  Rád získané vracím zpět a předávám dál. 

 

Oldřich Janda

Vytvářím

bezpečný prostor, ve kterém se lidé  učí ovládat energii peněz, aby mohli žít spokojeně a v hojnosti. 

Buduji

komunitu a ucelený vzdělávací systém, který vede k větší spokojenosti a nalpnění života ve společnosti.

Stavím na

  • vzájemnosti a podstatě
  • jedinečnosti a změně
  • radosti a naplnění